O Firmie

Zakład Produkcyjno-Usługowy EKO-PARTNER sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy obecny jest na rynku od 2000 roku. Zdążył już wypracować renomę i zdobyć zaufanie swoich Klientów dzięki rzetelności, dokładności i jakości oferowanych usług.

Jesteśmy jedną ze spółek działających w strukturach Holdingu Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A..

Wśród naszych stałych Klientów znajdują się zarówno odbiorcy prywatni, zakłady przemysłowe,
jak i instytucje użyteczności publicznej.

Oferujemy szeroką gamę usług najwyższej jakości zachowując przy tym konkurencyjne ceny.
Jesteśmy otwarci na negocjacje cen oraz warunków i form płatności.

iso

Spółka zatrudnia doświadczonych pracowników z długoletnim stażem:

- elektryków posiadających uprawnienia do obsługi urządzeń energetycznych i elektrycznych do 1,5KV,
- spawaczy gazowych, elektrycznych,
- instalatorów wod-kan i c.o. z uprawnieniami,
- pracowników obsługi, których zadaniem jest utrzymania porządku i opieka nad terenami zielonymi,
- murarzy, malarzy, płytkarzy.

Kadrę stanowi zespół osób z długoletnim doświadczeniem i dużym zasobem wiedzy fachowej.

W naszej ofercie znajduje się m.in. : pielęgnacja terenów zielonych, sprzątanie, pralnia, odlewnia, kuźnia, usługi ogólnobudowlane i wiele innych.

W naszej odlewni wykonujemy odlewy z brązu oraz tablice pamiątkowe i statuetki okolicznościowe. Natomiast w kuźni zajmujemy się walcowaniem blach, produkcją uszczelek miedzianych, gumowych i polonitowych oraz regeneracją zderzaków i sprzęgów śrubowych. Świadczymy również usługi asenizacyjne oraz wykonastwo, przegląd i czyszczenie instalacji wod-kan i co. Ponadto zajmujemy się sprzątaniem biur i obiektów przemysłowych, a także utrzymaniem terenów zieleni. Ponadto prowadzimy pralnię wodną, w której usuwamy ciężkie zabrudzenia z odzieży roboczej i dokonujemy jej drobnych napraw. Specjalizujemy się także w naprawie wózków akumulatorowych i ich konserwacji oraz w kompleksowej regeneracji akumulatorów dużej mocy.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług świadczonych przez naszą firmę. W przypadku Państwa pytań dotyczących szczegółowej oferty świadczonych usług, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź bezpośredniej wizyty w siedzibie naszej firmy.