Oferta

 

konserwacje wózków platformowych, widłowych

Naprawa wózków akumulatorowych w Bydgoszczy – Eko-Partner

Prowadzimy serwis, konserwację i renowację wszelkich typów wózków widłowych, platformowych. Zajmujemy się też regeneracją baterii trakcyjnych do wózków widłowych. Dzięki naszym zabiegom bateria może odzyskać nawet 40% swojej sprawności. Używamy oryginalnych części zamiennych. Pozsiadamy narzędzia umożliwiające diagnostykę i naprawę wózków widłowych.

Oferujemy renowację zewnętrzną wózka:

  • Odnowę kadłuba wózka, szpachlowanie malowanie, naprawy blacharski.
  • Naprawa hydrauliki: siłowników, węży, pomp hydraulicznych.
  • Wymiana opon - renowacja opon.
  • montaż oświetlenia.
  • Inne w/g zlecenia.
Firma Eko-Partner oferuje wynajem krótko terminowy i długo terminowy wózków widłowych, platformowych jak i równiez podnośników nożycowych samojezdnych.

Wynajem krótkoterminowy jest skierowany do przedsiębiorców, którzy potrzebują urządzenia transportu bliskiego okazjonalnie lub sezonowo.

Wynajem krótkoterminowy jest skierowany do przedsiębiorców, którzy potrzebują urządzenia transportu bliskiego okazjonalnie lub sezonowo.

Zalety wynajmu krótkoterminowego:
– stały oraz łatwy do oszacowania koszt wynajmu maszyny
– brak konieczności wydawania pieniędzy na zakup wózka, jeżeli używa się go okazjonalnie
– stała obsługa serwisowa

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą spółki Eko-Partner w Bydgoszczy. Świadczymy usługi kowalskie i odlewnicze, zajmujemy się praniem odzieży roboczej w naszej pralni wodnej oraz regeneracją zużytych akumulatorów. Ponadto realizujemy usługi remontowe i modernizacyjne, łącznie z zakładaniem instalacji wod-kan i co.